Je úplně jedno, co chceš. Důležité je, aby tě to dělalo šťastným!

Ono to nějak vykrystalizuje

9. března 2012 v 14:14 | Nicolette |  Diary
No, dlouho jsem zde opět nebyla. Nebyl čas, ani nálada.
Maturitní ročník v plném proudu, pomalé rozkoukávání na trhu práce, příprava na přijímačky a soukromé problémy jako nikdy. Tak to je shrnutí mé momentální situace v jedné větě. Takhle napsané na dvou řádcích to vypadá strašně banálně, ve skutečnosti mi to trochu přerůstá přes hlavu.


Hlavně ty soukromé problémy, ty to všechno strašně komplikují. Ale mozek umlčuji prací do školy, tak aspoň tam mi to jde. Tak nějak se to dohromady prostě vyvažuje. Není to zas tak na škodu.
Jinak jsem řekla bych "zadaně-nezadaná". Je to zajímavý pojem, ale je pravdivý. Nejsme spolu, i když bychom chtěli, nemůžeme být. Je to jako z laciného románu. Zažili jste to někdy? Není to příjemné, není to ani hezké, vůbec. Dokazuje to, že láska není ve vztahu dvou dospělých lidí to jediné potřebné. Už to není jen pobláznění, plete se vám do toho zodpovědnost, okolí a podovně. Je to už složité.
Mám v tom tak trochu zmatek. Je toho třeba hodně udělat. Odmaturovat, dostat se na vysokou, najít si práci, najít si bydlení, být spokojená a šťastná.
Není to málo, ale dala jsem si na to tři až pět let, tak bych to mohla zvládnout. Teda první čtyři jsou kritéria pro tento rok, to bude horší, ale zatím si celkem věřím. Jen mi do toho moc nezapadá jak udržet vztah v troskách. Nejsem si jístá, jestli mám vůbec sílu cokoliv ještě zachraňovat. No, je toho moc. Ale to zvládnu.
Nejhorší teď je rozhodnout se, kde budu žít. To je teď to hlavní, co musím udělat. Není to vůbec snadné, nějak mě to zaskočilo a nevím si s tím rady. Dám tomu nějaký čas a snad to vykrystalizuje do nějakého řešení. Uvidíme.
Tak ať se vám daří a pokud někdo z vás maturuje tak přeji štístko :o). N.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gta 5 cheats pc gta 5 cheats pc | Web | 16. června 2017 v 5:23 | Reagovat

•    I love your site! I hope to see more articles from you in the foreseeable future. Really great!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama