Je úplně jedno, co chceš. Důležité je, aby tě to dělalo šťastným!

Spadnul mi na hlavu list

12. září 2011 v 21:38 | Nicolette |  Diary
Dnes mi na hlavu při průchodu parkem spadnul list, rozhlédla jsem se okolo, do korun stromů a se zlátnoucím listím si uvědomila, že začal podzim.


Je to pro mě důležitá doba, každým rokem pro mě znamená nějaký zlom. Začalo to tím, když se stalo co se stalo a podzim toho roku mě dostal do dvouletého kolotoče depresí a pádů. S jarem po dvou nešťastných letech přišel vztah a láska, která se rozplynula v deštivém podzimu loňského roku. Jsem o rok dál a už se nechci skrývat za přezdívky, abych nemusela vyslovit své pravé jméno. Znovu se probouzím, abych blouznila, znovu po několika letech vidím věci jasně a zřetelně.
Jako bych poslední tři roky prospala... spánkem šípkové růženky... a teď přišel princ a políbil mě. Ten princ jsou vyřešené problémy (ty nejdůležitější) a čistá hlava, žádné komplikace. A taky podzim. Miluji ho. Letos přichází opravdu brzy. Chci aby byl letos jiný, aby nebyl pro mě špatným zlomem, mám ho ráda a tak chci aby byl tentokrát jiný, protože já jsem jiná po tom, čím vším jsem si prošla. Jsem čistá, neposkvrněná, chci znovu začít.

JaD jsem dopsala, konec to však nejspíš není, konce znamenají totiž začátky...

I tento blog, jedna dívčina mi napsala, že by ho chtěla převzít a pokračovat v něm... ne, to ani náhodou. Tento blog si se mnou prožil důležitou dobu, tento blog jsem já! Kdyby ho převzal někdo jiný, už by to nebylo ono, jsou tady mé vzpomínky a já vzpomínkami žiji. Vzpomínky jsou velkou částí reality, potkáváme je na ulici, usmíváme se na ně, mračíme se na ně. Cítíme je, jsou všude kolem nás. Zbožňuji nostalgii.

Nečekejte nic zvláštního, pomalu se probouzím z letního spánku, léto nemám ráda, jsem jako květina, v horku uvadám. Proto chci i pomaloučku probudit tento blog, bude se probouzet se mnou, pokud se na nějakou dobu zasekne, zasekla jsem se i já... budu zaseklá :oD

Vzpomínky, probuďte se... spadnul první list...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama