Je úplně jedno, co chceš. Důležité je, aby tě to dělalo šťastným!

Březen 2010

Karel Gott a Ars Voce

21. března 2010 v 19:57 | Nicolette |  Blog a ostatní
Chodím do dívčího pěveckého sboru Ars Voce při Střední Pedagogické škole a Střední Zdravotnické škole v Krnově, díky čemuž jsem si mohla zazpívat s Mistrem, jaký nemá v dějinách české hudby obdoby. Více se dozvíte v článku, který napsal kamarád sboru i můj, skvělý novinář Jiří Krušina.
A TADY je už ten článek...


A tady je jedno video našeho sboru Ars Voce. Je ze Španělska, ze soutěže.


Tak si to shrneme...

17. března 2010 v 21:06 | Nicolette |  Diary
Mno, tohle už ale snad není možné. Otec mi odvezl pc. :o( Prostě si ho sbalil a odjel. A co já jako teď mám dělat? Udělal to už v sobotu, ale já se až teď tak nějak dostala na net, tak vám tuto "novinu" píšu až teď. Je to dost blbý, valí se na mě úzkosti, ale zatím je bez obtíží překonávám a to hlavně díky podpoře svého okolí a hlavně jedné blízké osůbky díky které se začínám pomalu ale jistě koukat na svět přes růžové brýle. Taky se mi líbí počasí venku, resp. se mi líbí to, že přes den je krásně a večer pak sněží, ale dnes už se to asi nestane, protože je od brzkých ranních hodin teplota nad nulou. Nevadí, i jaro musí dostat šanci. Sranda byla dnes na praxi. Téma bylo: Jarní květiny. Nebylo zrovna jednoduché povídat si s dětmi o jarních květinách, když je venku sníh, ale děti mě překvapily tím, že ony už na procházce našli sněženky. Šikulky. Rozhodla jsem se to prověřit, ale nějak jsem to zazdila usnutím po příchodu domů na gauči, kde jsem proplouvala říší snů asi tři hodiny v kuse. Bohužel si z této říše nic nepamatuju. Už dlouho se mi nic nezdálo, je to asi tím, že chodím spát dost vyčerpaná a proto ani snít nemůžu. :o( No, končí mi čas internetu v knihovně, tak já mizím... zatím pa... já se časem zase ozvu :o(

Po dlouhé době akce :o) A taky další střípky o mě :o)

7. března 2010 v 16:35 | Nicolette |  Diary
Včera jsem byla v blízkém městečku v klubu U vlka.

Krásný blog a něco o mě

5. března 2010 v 19:19 | Nicolette |  Diary
Na jednom mém oblíbeném blogu jsem našla něco o mém znamení, co mě zaujalo, je to totiž opravdu výstižné. Jedná se o charakteristiku znamení... koukněte se také, co ten blog nabízí pro vás.

Žena Střelec má v sobě ukryté přirozené kouzlo osobnosti, kterým dokáže očarovat muže už jen svojí přítomností. Svého partnera si váží a věnuje mu hodně času a citu, díky čemu se on s ní vevztahu nenudí. Pomáhá tomu i její fantazie, kterou ale naprosto dokonale doplňuje jemnost a přirozené vycítění hranic. Nikdy neodkrývá všechny karty, proto partner každý den dokáže objevit něco nové. Paradoxně ale u partnera vyžaduje plnou otevřenost od začátku vztahu a nesnáší když se objeví jakákoliv tajemství.

Úplně mě to charakterizuje....blog, na kterém se článek nachází se zabývá tímto vším. Astrologií, poezií atd. je prostě zajímavý. Tak se tam koukněte :o)

Nový kabátek :o)

2. března 2010 v 21:58 | Nicolette |  Blog a ostatní
Tak, jaro pomalu klepe na dveře a já se rozhodla dát blogu nový kabátek. I když modrou zrovna moc nemusím, tak mě tyto odstíny zaujaly a podle mě výsledek není tak špatný a ani nepůsobí chladně, jako modrá sama o sobě. Právě naopak, je optimistický, světlý a úplně jiný než všechny předchozí. :o)
Pohrála jsem si i s menu a jsem spokojená, takhle nějak jsem to vždy chtěla...
Byla bych moc ráda, kdyby jste mi do komentářů napsali váš názor na tento nový desing.
Je přehledný? Jak se čtou články? atd. ...

Díky moc.... Nicolette :o*

Píšete povídky?

2. března 2010 v 17:41 | Nicolette |  Blog a ostatní
Ahoj, jak už jste si možná všimli, tak píšu povídky. I když mám všehovšudy zveřejněnou jen jednu a ta není dokončená, tak mám rozepsané další čtyři. :o)
Pokud jste na tom podobně, tak neváhejte a přihlaste se o práva na nové stránce s názvem Upíři vs. Vlkodlaci... TADY najdete útočiště. Jste tu vítáni nejen s povídkami o vlkodlacích a upírech, ale s příběhy ze světa fantasy bez výjimky.

Tak se koukněte a zkuste to, web je teprve v začátcích, pomožte jeho rozvoji svojí tvorbou.
Tím, že budete komentovat povídky jiných jim pomůžete se v psaní zlepšit a oni vám to jistě rádi oplatí.
Najdete zde nejen povídky ale časem určitě nové přátele, kteří mají psaní rádi tak jako vy. Nebojte se, odvažte se napsat to, o čem sníte nejen v noci.

Jedna moje kamarádka, kterou jsem poznala na podobném webu napsala citát, který se sem výborně hodí...
Psaní je něco, co každý nemá, ale když se člověk snaží, dokáže to. Jen nesmí ztrácet naději.


Tak se tam snad uvidíme ... :o).