Je úplně jedno, co chceš. Důležité je, aby tě to dělalo šťastným!

Minulý víkend

13. února 2010 v 23:57 | Nicolette |  Diary
Ahoj, asi bych se měla konečně začít pořádně věnovat blogu...pozastavení nechávám schválně, protože mi nějak chybí inspirace. Abych to alespoň trochu napravila, tak přidávám zážitky minulého víkendu, který byl více než hektický...ale super. :o)


Pátek 5.2.
Víkend jsem započala stylově, plesem. Byl to stužkovací ples strojáku. Tolik lidí jsem na plese snad ani ještě neviděla, čtvrtina lidí si ani neměla kam sednout. Musím uznat, že organizačně mě tato akce hodně zklamala. Stoly byly bez místenek a tak kdo přišel dříve, tak si sednul, kdo ne...měl smůlu. Také hudba hrála dobře, ale bohužel byla zaplacená jen do druhé hodiny ranní, což je na ples dost málo, optimální je třetí hodina, kterou většinou plesy končí. Naopak ale samotné stužkování bylo pěkné. Žáci z maturitních ročníků chodili po dvou či třech, aby je následně mohli učitelé ostužkovat a oni to potom učitelům oplatit. Celá ceremonie byla zakončená spuštěním spousty balónků. Některé z nich měly v sobě ozdoby na párty a tak byly hned propíchnuty. Tančili jsme a bavili se. Neskončili jsme však zábavu s druhou hodinou, ale já a můj kamarád jsme se šli projít abychom nakonec skončili v hale nádraží, kde se mnou počkal až na můj první vlak v sedm hodin ráno. Za to bych mu chtěla moc poděkovat...Díky Super Blázne... :o*.

Sobota 6.2.
Ta byla opravdu rušná. Poté, co jsem dorazila před osmou ráno domů a o půl deváté konečně zalehla do postele abych v jednu hodinu už se spožděním vstala jsem šla na Maškarní ples. Pořádala ho mateřská školka a já tu byla jako pomocnice při hrách. Jako každý rok. Beru to jako praxi. Celkově se zúčastnilo okolo třiceti masek, což je u malé vesnice optimální počet dětí. Nebyla jsem ale jediná pomocnice. Bylo tam několik kluků starších než já plus jedna asi stejně stará holka. Ti byli většinou u zákusků. Až na jednoho. Všimla jsem si ho hned, když jsem přišla. Byl ze všech nejhezčí.
Paní učitelka mi přiřadila masku. Obrovsky široké kalhoty, tričko jsem si nechala svoje. Černé, s bílými puntíky s balónkovými rukávky, okem na zádech a velkým výstřihem. Tento kostým byl určený do přehlídky kostýmů větších dětí a dospělých.
Hrály se hry, při kterých jsem pomáhala a bylo to moc fajn, děti jsou moje velká láska.
Když už vše skončilo a byla volná zábava, tak ten krásný klučina za mnou přišel, jestli bych nešla hrát hoňku...stejně mě honil jen on a jeho děti. :o)
Nakonec jsem zjistila, že je mi jaksi pořád nablízku, kam jsem se hla, tam byl. A kdo by odmítnul potykání s pusou od takového krasavce? Já ne. :oD
Takže shrnutí? Odcházela jsem domů s nákladem zákusků a blaženým pocitem.

Aby toho na sobotu nebylo málo, tak jsem šla ještě večer k jednomu klukovi na chatu, kde pořádá chlastačky. Opila jsem se do nálady a bylo mi fajn. Byla tam sranda...povedená akcička.

Neděle 7.2.
Tak tu bych radši moc nerozváděla, protože jsem spala a šla k babičce. To je vše.

Tomu se tedy u mě říká hektický víkend...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bianca Bianca | E-mail | Web | 14. února 2010 v 8:36 | Reagovat

Tak to si mala teda dosť rušno :) Dúfam, že na toho chalana máš aspoň číslo :D

2 "super blázen" "super blázen" | E-mail | Web | 14. února 2010 v 21:42 | Reagovat

není za co, rád sem si popovídal... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama