Je úplně jedno, co chceš. Důležité je, aby tě to dělalo šťastným!

Leden 2010

Jak božský ztrácí na božskosti...

31. ledna 2010 v 19:24 | Nicolette |  Diary
Tak a je to v kelu...jak by řekla moje kamarádka.
Snažila jsem se, to ano a ne málo, ale zbytečně.
Divila jsem se, proč božský odepisoval tak málo a už znám důvod. Přiznal se k tomu a jsem ráda, protože alespoň nebudu odsouzena k falešným nadějím. Prý ho sbalila kamarádka...no co už. Je prý za to rád a jelikož bude asi všechen volný čas věnovat jí, tak už mi nebude psát, ať se nezlobím...
Tak teď se mi chce na páteční ples o trochu míň...jestli tam s ní bude, tak to bude hodně těžké.
Samozřejmě, že je mi to opravdu líto, ale zažívám takovou divnou pokoru...nejdříve jsem zuřila, že jsem to měla být já, ale teď už si říkám, že pokud spolu máme být, tak spolu jednou budeme.
A přece jenom, i když ztrácí na božskosti....nikdy pro mě asi nepřestane být božským. Navíc, není jenom tak úžasný, ale je i fajn kamarád a popovídat si s ním je zážitek...nic není nikdy ztraceno... :o)

Já a Dimitri 31

29. ledna 2010 v 1:19 | Nicolette |  Já a Dimitri
Tak, konečně je tu další kapitola povídky. Snad se vám bude líbit. Pokud se vám bude zdát konec tak trochu useknutý, tak se za to omlouvám, ale chtěla bych další důležité události napsat do další kapitoly a lepší ukončení mě nenapadlo...takže nešetřete komentáři, byť i zápornými. A užijte si to. :o)

Tak zase jednou pozastavení... :o(

26. ledna 2010 v 21:10 | Nicolette |  Blog a ostatní
Tak vás všechny zdravím.
Tímto článkem přináším ne zrovna dobrou zprávu. Zítřejším dnem mi totiž doma definitivně končí internet a jelikož jsem nemocná, tak nebudu moct psát ani ze školy.
Jakmile se ale uzdravím, tak vás ze školy trošku potěším snad pár články.
Také se hroooozně omlouvám všem mým SB, že je tak zanedbávám, ale můj nynější internet je schopen fungovat max. na 30% z normálu, takže mi nejde skoro nic. A když už to jde, tak neskutečně pomalu. Dnes vás naposledy oběhnu a potom asi až ze školy nejdříve příští týden. Pokud se vám to nelíbí, tak si mě klidně můžete smazat...nebudu se vůbec zlobit...jen mi to prosím oznamte.

Doufám, že budu mít zase co nejdříve doma internet, i když dříve než za dva měsíce to asi nebude.

Jinak díky moc za dosavadní spolupráci a podporu...


Minulost tě dohoní

23. ledna 2010 v 14:07 | Nicolette |  Diary
Dlouho jsem se neozvala, za což se omlouvám. Ale není čas, bohužel se nemůžu blogu věnovat tak, jak bych chtěla. Včera jsem byla na plese multikulturního centra Silesia v Krnově.

Veliká prosbička na všechny

14. ledna 2010 v 16:56 | Nicolette |  Blog a ostatní
Mám na vás obrovskou prosbu...před časem jsem se přihlásila na jednom blogu do soutěže o blog a blogaře roku 2010. A potřebuju od vás malou službičku...hlásli by jste na tomto odkaze pro číslo 41? prosím, prosím.... jde tu sice jen o takovou srandu, protože nevěřím v šanci na výběr mezi tolika krásnými blogy...ale i tak. sranda je sranda no ne?

Oživení jednoho důležitého článku...

14. ledna 2010 v 11:39 | Nicolette |  Diary
Chtěla bych oživit jeden článek obzvlášť jednu větu v něm.... :o)
Tu větu, kde se píše, že kašlu na názory ostatních. Jde o to, že sem píšu vše, co si myslím...pokud se to vás týká a není to třeba zrovna hezké, tak napište rovnou mě. Jde o to, že se nechci dozvídat, jak si někdo stěžuje na články tady...když se vám něco nelíbí, tak to dejte vědět rovnou mě anebo si to nechejte pro sebe...díky moc. Tímto článkem nenarážím na nic konkrétního, jen už mě to štve...díky moc...

Vše špatně

12. ledna 2010 v 17:30 | Nicolette |  Diary
Jak se tak koukám všeobecně po blocích i po mém okolí, tak se málokomu v tomto období daří. Což mě dost mrzí.

Nový dess a básnička

10. ledna 2010 v 1:54 | Nicolette |  Blog a ostatní
Takže, jak jsem slíbila, tak jsem udělala nový desing. S tímhle jsem si opravdu vyhrála a řekla bych, že už nevypadá tak začátečnicky, ale už je trošku lepší...dělala jsem si ho sama, tak by mě moc zajímal váš názor.
Jinak, na povídkách se stále pracuje, ale budou. Taky tu je jedna básnička, kterou jsem napsala včera ráno v autobuse cestou do školy.
Další informace asi ani nejsou...jo, možná to, že můj imaginární klub samotných kamarádek je ochuzen o jednu z nás bez kluka, kamarádka se totiž zamilovala a je to oboustranné. Ohromně jí to přeju, protože si to zaslouží.


Tma už roušku svých tajemství odkrývá.
Ledové království pomalu ožívá.
Do aleje zaletí i ptáček.
Sníh na zem posílá obláček.

Mráz si na okna kreslí mistrovským štětcem,
led v oknech není však naším srdcem.
Srdce stále teplá jsou a vřelá snad i v zimě zůstanou.

Když se vločky na zem snášejí

7. ledna 2010 v 16:59 | Nicolette |  Diary
Dnes zase sbor a zase trčet ve škole do jejího zavření. Chjo. Ale víte co? dneska, když jsem se dívala před sborem z okna, tak mě napadla básnička.

Pár novinek

5. ledna 2010 v 17:32 | Nicolette |  Diary
Tak, máme po sboru a já do šesti budu trčet ve škole, tak proč toho nevyužít, že? :oD

Jinak, asi bych měla napsat nějaké novinky. Tak tady jsou.

Jedna z důležitých je, že si píšu s božským. A je to úžo. Sice jsou to jen zdvořilostní fráze, ale i tak mám z toho Vánoce. Na silvestra jsem ho dokonce viděla.... :oD
Další bude, že jsem ublížila osobě, které jsem ublížit nechtěla a stále mu ubližuju. No jo, když já chci být jen kamarádka a on je zamilovaný. To je potom těžké. Já nic více než přátelství necítím. To se potom odepisuje na smsky plné stesku špatně. Ale to asi každá z nás někdy zažila.

Další, ale už nepříjemná zpráva je, že máme ve škole zkouškové období z hudebních nástrojů. :o( Což se mi vůbec nezamlouvá a mému časovému rozvrhu taky ne. Do toho začínám psát ročníkovou práci na těžké téma. Jak by řekla jedna z mých kamarádek: Prostě nestíhačky. :o) Snad to zmáknu, držte pěstičky.

O víkendu bych mohla mít přístup na internet, tak by mohla přibýt další kapitola Já a Dimitri, která bude hooodně důležitá a na které jsem se vyřádila. Půjde totiž o hlavní den každé z nás. 8o) A asi i přidám první kapitolu O nás, bez nás. V anketě jste si odsouhlasili její zveřejnění, tak tu bude. Možná k ní dodělám i obrázek, to ale bude podle času.

No, tak já asi půjdu. Jinak jste si asi všimli, že se vrátil starý desing, s tím se přes víkend, kdy se na to pc s netem snad dostanu taky pokusím něco vykutit.... tak zatím pa. Dneska udělám malou obíhačku, ale další nevím, kdy bude, je to bída s tím netem. :o(

V sobotu jsem byla na jedné party a trošku jsem se tam "zbořila". V tomto stavu jsem ale byla stále sto napsat do mobilu pár řádků, které ze mě vyplynuly. Nejsou zrovna zrýmované, ale definují mě.

Prázdný panák na sole. Ten, co mě právě zachránil.
Jako houba nasávám všechna trápení okolí a shromažďuje se to ve mě.
Jsem opilá a hrozím bouchnutím.
Bouchnutím citový, slz i morálním.
Ale já nebouchnu, vydržím a okolí podržím. Jako vždy.
Už mě to nebaví, ale já se nezměním, bohužel nebo bohudík.
Trápení jako houba nasávám a snad tím i pomáhám.
Jsem silná, já vydržím...zase. Snad.

Pozastavení blogu

1. ledna 2010 v 15:53 | Nicolette |  Blog a ostatní
Ahojte, mám pro vás smutnou novinu. Už nemám doma net...otec zapracoval :o( a tak bohužel pozastavuji blog na neurčito. bohužel možná i navždy, ale to snad ne. tudíž se omlouvám všem SB a vůbec se nebudu zlobit, když mě smažou. nebudu je totiž moct vůbec obíhat a je mi to moc líto, protože jsem si je všechny oblíbila a přirostly mi k srdíčku. omlouvám se i všem, co sem chodí. občas možná ve škole nebo v knihovně napíšu nějaký článek, ale často to asi nebude, možná tak jednou za měsíc :o(. Tak ahojte a mějte se krásně... :o* ..... <3