Je úplně jedno, co chceš. Důležité je, aby tě to dělalo šťastným!

Pan Božský, iluze a tvrdá pravda....jak je to doopravdy?

14. listopadu 2009 v 16:16 | Nicolette |  Diary
Jaká je typická reakce, když zjistíte, že ten, koho jste si vysnili je ještě úžasnější, než ve vašich představách a on vás pořád překvapuje svou skvělostí?
Výborný tanečník, krásně vypadá, v jeho očích se můžete utopit a jeho hlas na vás působí jako dotek nejjemnějšího sametu. Když vás vede v odvážných otáčkách po parketu při královském valčíku, tak si připadáte jako kdyby nic kromě vás neexistovalo. Jeho odpověď je vždy ta správná a otázka, která většinou přichází na začátku zazní až na konci. Vše je jinak, vše je najednou v pořádku. Vrátíte se ale do reality a nic není v pořádku, problémy jsou tu stále. Potom vás ale zase chytí do náruče a promluví na vás a vy jste zase v tranzu. Je zajímavé, jakou muži mají nad ženami moc. Řeknou pojď a my jdeme, řeknou miluj mě a my je milujeme. Když ale ublíží, tak nenávist je nablízku. Ale je vůbec možné nenávidět takovéto stvoření? Takové, které snad ani neumí ublížit? A tady se dostáváme k iluzím.
My ženy si vysníváme své prince na bílém koni. Pak se ale stane, že potkáme někoho, kdo je tomu princi tak podobný, že tomu nemůžeme uvěřit. Čím ho lépe známe, tím je úžasnější. Najednou je vztah v plném proudu, iluze padají, pan božský už není tak úplně božský, ale stává se z něj obyčejný chlap se svýma chybama a naše iluze se rozplývá jako mráček cigaretového kouře nad popelníkem. Prince nahradil obyčejný chlap a my jsme nešťastné. Je konec vztahu a my zase hledáme ten ideál. Znovu ho najdeme a vše se opakuje.
.........Jenže tenhle je opravdu tak úžasný.....co když je to ON? nebyla by škoda promeškat takovou příležitost? Vše ale klame.
A co když je ten úžasný zamilovaný do někoho jiného a vy najednou zjistíte, že pro božského jste kamarádka, které se může vybrečet na rameni, když ho ta jeho kráska pošle do kytek? Co se dělá v této situaci? Myslím si, že jelikož on je pro nás Pan Božský, tak ho jako vždy vyslechneme a utěšíme, abychom potom opět sledovaly, jak jde znovu za ní a jak se to celé opakuje zas a znova.
Není to vše tak zbytečné?
Bez lásky prý není život....pravdivé tvrzení, to ano, ale to, co se skrývá v jedné větě je tak obsáhlé, že na odhalení této skryté pravdy nám mnohdy nestačí ani celý život.....jak smutné. Realita je krutá a kdo tvrdí, že není, tak lže anebo nikdy nemiloval.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama