Je úplně jedno, co chceš. Důležité je, aby tě to dělalo šťastným!

Já samotářka samotná...zase :o(

29. listopadu 2009 v 14:06 | Nicolette |  Diary
Já samotářka samotná..... už zase o tom píšu, je to téma, které nemůžu jen tak nechat být.
Včera se mě kamarád zeptal, jestli už konečně mám kluka, na odpověď ne reagoval : V čem je problém?


V ničem, odvětila jsem. A on na to? V něčem snad musí být. Znovu jsem odvětila, že v ničem žádný problém není. A zeptala se radši proč se ptá. Prý jen tak.
Někde, nevím už kde jsem slyšela, že nikdy není nic jen tak...ale jak myslíte.

Říkala jsem mu sice, že v ničem problém není, ale nedalo mi to a musela jsem o tom začít přemýšlet. Má pravdu, někde problém být musí, protože vím asi o třech klucích, kteří by udělali cokoliv jen proto, abych to s nimi zkusila. Ale já ne. Já jsem zarytá samotářka a tak to asi zůstane. Ale zde by patřil dotaz. Stále to tak chci, nebo to dělám jen ze zvyku a strachu ze změny?
Odpověď zní? Nevím, ale přikláněla bych se ke druhé možnosti. Už jsou doby, kdy jsem to tak opravdu chtěla pryč, jenže se bojím změny, protože nic jiného neznám. A tak používám stále stejnou odpověď...na vztah ještě nejsem připravená. Jenže jsem a sama to dobře vím, ale bojím se, protože prostě neumím s někým být a mám strach, že to nevyjde a já pak to znova nedokážu a zase se seknu v tomto bodu. Takže asi zůstanu tam kde jsem.
"Kdo nic nezkusí, nic neztratí."......Někdy je to tak nejlepší.
A k čemu jsem tímto článkem došla...asi jen ke zjištění, že jsem buď naprosto ubohá anebo prostě jen neschopná jít dál. Takže tak. No comment.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama