Je úplně jedno, co chceš. Důležité je, aby tě to dělalo šťastným!

Já a Dimitri 18

12. října 2009 v 22:22 | Nicolette |  Já a Dimitri
Další den za mnou přišel další Cullen.
"Ahoj Petro. Asi mě ještě neznáš. Jsem Kristián.

To, že jsem Cullen ti asi došlo."
"Jo, to ano. Zdravím." Dnes nemám zrovna náladu na poznávání nových lidí. Je mi divně.
"Můžeš mi dát prosím svou ruku?" Cože?!? To si snad dělá srandu. Pochopil můj výraz.
"Neboj, nepřijdeš ani o kapku krve." Neochotně jsem mu podala ruku. Položil ji do té své a zatvářil se, jako by ho porazila nějaká síla a začal se třást. Asi za minutu mou ruku pustil a omluvně se usmál. Byla jsem celkem vyplašená.
"Totiž, já vidím minulost lidí po fyzickém kontaktu s nimi." Vysvětlil.
Byl to vysoký, hubený mladík okolo osmnácti. Měl havraní vlasy, křídovou pokožku a svůdné tmavé rty, které hrály oslňujícím úsměvem. Vypadal ale velice inteligentně a vyspěle.
"Aha. Pochybuju, že u mě jsi viděl něco zajímavého, až do seznámení s Dimitrim se v mém životě totiž nic nedělo." Řekla jsem jedovatě.
"Tak to se šeredně pleteš. Tvůj život byl mnohem bohatší, než mělo plno stejně starých lidí, jako jsi ty." Odpověděl mi stejným tónem.
"Než umřel táta s malou možná, ale pak to stálo za starou bačkoru." Dodala jsem smutně.
"Doprčic holka…koukni, cos všechno dokázala. Daří se ti, na co sáhneš. Jsi úspěšná v mnoha oblastech." Začínal být naštvaný.
"To je sice možný, ale koukni, kam mě to dostalo. Když už jsme u toho, mluvila s vámi o mě Keira?"
"Ano, mluvila."
"A?" byla jsem netrpělivá.
"Musíme s tím počkat na Dimiho, konečné rozhodnutí záleží na něm, ale my jsme se shodli."
"Ale na čem jste se shodli?"
"Na tom, že přeměna je nezbytná."
"On s tím ale nebude souhlasit, co?"
"Ne, asi ne." Potvrdil.
"Neopustí mě kvůli tomu, že ne?" dostala jsem strach.
"To mu naštěstí stará magie nedovolí, takže ne. Ale bude hodně nepřístupný a nazlobený, je totiž děsně tvrdohlavý, když jde o něco takového. Bude se na něj muset pomalu."
"Chybí mi. Kdy už ho pustí? Je to, jako by tu nebyla polovina mě samé. Bolí to."
"Dominika si dle své vize myslí, že už to nebude trvat dlouho, ale nedokáže odhadnout, jak dlouho." To mi teda moc neupřesnil. Ale mám alespoň naději.
"A zvládá to tam?"
"Je silný. Ale je málo ctižádostivý na to, kým je. Měl by se přiřadit ke králům, byl by dobrý král." To asi ano. Teď mě něco napadlo.
"Opravdu studuje v Anglii medicínu?"
"Ano a je úspěšný. Má toho ale na kontě víc, což ti asi neřekl. Nerad se chlubí, je až příliš skromný. Taky má za sebou právničinu, filozofii, jazyky a plno dalšího. Je to věčný student. Baví ho to. Furt se hrabe v nějakých odborných knihách. Je nejvzdělanější z naší rodiny. A jestli jsem to dobře pochopil z vyprávění, tak ty jsi na tom podobně."
"No, nemám plno titulů, ale škola mě opravdu baví a čím je to těžší, tím mě to baví více." Odvětila jsem pravdivě, znělo to komicky.
"Vy teda jste dvojka. Dobře se mi s tebou povídá, ale musím už jít do práce. Fušuju do právničiny a celkem mi to jde, tak si to nesmím pokazit pozdním příchodem na soud. Dneska mám sice jen rozvod, ale o to je to zajímavější. Představ si, že ti dva spolu byli jen asi den a půl a on pak požádal o rozvod. Blázni." Zasmála jsem se.
"Ta ahoj a ať to vyhraješ." Popřála jsem mu.
"Jo. Dík. Ahoj."
Odešel. Mě ten den čekaly ještě testy a rehabilitace, které mě mají zase vrátit do života a postavit znovu na nohy. Půjde to ale pomalu.

Kdy už se mi vrátí můj anděl? Chybí mi. Hrozně mi chybí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yizzy Yizzy | Web | 13. října 2009 v 13:11 | Reagovat

hmm zaujimave ... ahoj ked ches tak si u mna objdenaj desing .. niaki ti vimislim :D:D

2 Vampire Girll Vampire Girll | E-mail | Web | 13. října 2009 v 14:22 | Reagovat

xD.....koukám,že se ti tu lidičky začali množit xD....jak koukám,pokračování nabírá obrátky ...moc se mi to tu líbí a tvé příběhy jsou fascinující...potřebovala bych dyštak malej hlep prosím..na mém blogu nalezneš ...fakt krátkej příběh..jedná se o můj sen mno a je to už  nějakou tu dobu a bohužel sem neustále ve stresu a to se projevuje bohužel i tím,že mě nic nenapadá..tak mě napadlo,jestli bys mi nehodila nějaké další téma.je to o holce která má skvělou rodinu ,ale tatínek vede 2 životy...má  ještě 2. ,,ženu" už i s dítě tem...dívka hrozně trpí a později nalezne kocoura,ten není obyčejný kocour...když cítí smutek nebo cokoli v jejím srdci..promění se v člověka...dívka ho velice miluje a on ji také..nabere to dramatu...ale konec je zas šťastné shledání (píši to tobě,jelikož ti věřím,že z toho neuděláš vlastní příběh Xd...to  bych byla velice zklamaná :(   )  Předem dik a rozmysli se...můžem z toho udělat klído společnej...když budeš chtít xD....můžeš kdyžtak písnout i na Email....za případné hrubky se omlouvám

3 Vampire Girll Vampire Girll | E-mail | Web | 13. října 2009 v 19:28 | Reagovat

tak jsem tu zase...xd... příběh (mno...spíš malý začátek xD)
plynkpink.blog.cz/0909/welcome-to-loily-life
jinak dik...předem xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama