Je úplně jedno, co chceš. Důležité je, aby tě to dělalo šťastným!

Dokonalý muž? neuvěřitelné klišé

26. září 2009 v 18:30 | Nicolette |  Diary
"Miluj muže, který ti neříká, že jsi "sexy", ale že jsi "krásná".
Toho, který ti zavolá zpátky, když jsi to ty položila. Toho, který zůstane vzhůru jen proto, aby tě viděl spát. Toho, který líbá tvé čelo. Toho, který tě chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss.

Toho, kterému je úplně jedno, jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla. Toho, který říká: "Co si dáš, broučku? Já vařím." Toho, který tě před svými přáteli vezme za ruku. Čekej na toho, který ti neustále bude říkat, co pro něj znamenáš a že je dítě štěstěny, když má zrovna tebe. A který tě představí svým přátelům se slovy: "Tak to je ona." Miluj ho, protože on miluje tebe a bude tě zřejmě milovat navždy."
Tenhle citát zná asi každá dívka i asi i skoro každá žena. Přesto mě však napadá řečnická otázka. Existuje vůbec takový muž?
Pokud existuje, tak jsem na něj asi prostě ještě nenatrefila. Ten citát totiž zobrazuje dokonalost. Dokonalost ale přeci není ne? Co já vím a dle mého názoru je dokonalý jen jeden, Bůh a ani to není potvrzeno. Co z toho tedy vyplívá? Asi to, že nic není tak růžové, jak to vypadá a i když je chlap vzor ctností, není vyloučeno, že se časem změní v chlapa normálního, což není zrovna lichotivé. Pod pojmem normální chlap si asi každá žena vybaví to své. Já si pod tím představuji typického "českého" chlapa. Což, jak asi každý ví je vlastně v překladu "prase". Ale jak se říká: Pravidla potvrzují výjimky. Není tudíž vyloučeno, že ten pan božský někde je a čeká na své objevení.
Slza z oka spadlá,
lásku ne vždy znamená.
Když však to oko,
modré a mladé je.
Není láska to,
co trápí je?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luky26 luky26 | Web | 26. září 2009 v 19:21 | Reagovat

ano je to lepsi, mnohem lepsi ;-)... ja uz tento mam pres pul roku a jsem spokojenej :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama