Je úplně jedno, co chceš. Důležité je, aby tě to dělalo šťastným!

Co se to tu děje....a proč se to děje!!!

25. září 2009 v 13:05 | Nicolette |  Blog a ostatní
Asi bych měla upřesnit, proč byl založen tento blog.


Takže. Už asi před třemi lety jsem si založila blog na bloguje.cz, jenže to jsem ještě postrádala vymoženost, jakou je mít doma internet. Tudíž moje příspěvky byly dosti chudé a břibývaly opravdu pomálu....důsledek? Nikdo to nečetl. A tak jsem ho letos v létě zrušila.
Za tu dobu jsem přečetla nespočet knih, povídek, aj. Jo a taky jsem objevila něco jako své já. Což znamená psaní, psaní a zase psaní. Píšu povídky, jak jednorázové, tak vícedílné(ty spíše), básničky...no a taky nějaké kravinky.
Jsem dost depresivní typ a tak se v rubrice diary budou asi dost často objevovat ne zrovna příznivé články. Tenhle blog bude fungovat jako moje domovská stanice, kterou doteď bylo stmivani.eu a ourstories.ic.cz, ty stránky miluju. Tam mě najdete pod jménem Nicolette.
Něco o mě?...takže.
Prožívám velkou, však bohužel jen jednostrannou lásku k mému nej kamarádovi...informovaní ví. Píšu. Jsem na svůj věk až moc vážný tvor...puberta se projevuje jen občas v jakýchsi problescích, které ale nikdy netrvají dlouho.
Když se to vlastně shrne, jsem divná...ale tady mě napadá otázka:
Kdo je v dnešní šílené době normální? Dle mého názoru nikdo.
Čtěte, pište komentáře.....ať se vám tu líbí.
Nit přátelství je tenká jako nit pavučiny....avšak pevná je stejně. Je jen na nás, jak s tím naložíme a či ji nepřetrhneme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama